Hizmetlerimiz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ KONUSUNDA UZMANIZ

HİZMETLERİMİZ

Özel Transfer Hizmetleri

Özel Transfer Hizmetlerimizde zamanınızı özverili ve etkili kullanmanıza yardımcı olmaya çalışıyor ve her hizmet alanımızda olduğu gibi bu hizmet alanımızda da yol güvenlik tedbirlerini önemseyerek hizmet veriyoruz.

Personel Taşımacılığı

Personel taşımacılığı, işyerinde çalışanların belirli bir güzergaha göre taşınması işlemidir. Bu hizmet, işyerindeki verimliliği artırır ve çalışanlara konforlu bir ulaşım sağlar

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığında servis hizmeti özel hizmet, özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinde olan Tuncay Seyahat geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önce tutmaktadır.

Filo Kiralama

Tuncay Seyahat Filo Kiralama, çeşitli sektörlerden işletmelere güvenilir ve esnek filo kiralama çözümleri sunarak işlerini optimize etmelerine yardımcı oluyor.

Tur Gezileri

Tuncay Seyahat Özel Tur Gezi hizmetlerinde lüks, konforlu araçlarıyla maliyetlerinizi minimum düzeyde tutarken memnuniyetinizi ise maksimum düzeyde tutar

İş Makinesi Kiralama

Tuncay Seyahat İş Makinesi Kiralama, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla işlerinizi kolaylaştırıyor. Geniş makine seçenekleri ve uzman ekibimizle projelerinizi başarıyla tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

Kuka Kiralama

Kuka kiralama, kukayı belirli bir süre için kiralamayı ve kiracının kullanımına sunmayı içeren bir hizmettir